وان حمام

ادامه وان حمام

فلاش وان حمام

وان حمام 

خرید وان حمام آن طور که در ظاهر به نظر می‌آید، ساده و آسان نیست. وقتی قراراست یک وان حمام بخرید یعنی باید درباره مسائل مختلفی مانند فضا، ظاهر حمام، جنس وان و…، تصمیم بگیرید. در این مقاله درباره نکات مهمی خواهید خواند که در مسیر خرید وان حمام مناسب به کمک‌تان می‌آیند.

هر آنچه درباره وان حمام باید بدانیم

اندازه وان حمام چقدر باشد؟

همیشه قبل از خرید وان اندازه حمام خود را در نظر داشته باشید و با توجه به میزان دلخواه جا گرفتن وان درحمامتان گزینه ی خود را انتخاب کنید .  وان‌های استاندارد معمولا یک متر و پنجاه سانتی‌متر طول و حدود ۷۶ سانتی‌متر عرض دارند. عمق‌شان هم در بیشتر موارد 45 تا 50 سانتی‌متر است.

با این حال ابعاد مختلفی از وان حمام وجود دارد. برای یک انتخاب دقیق و حساب‌شده، اندازه عرض در حمام برای وارد کردن وان و اندازه‌های فضایی را که وان می‌تواند به اشغال درآورد به خوبی اندازه بگیرید. به لوله‌کشی آب هم دقت کنید. یادتان باشد که وان باید در نقطه‌ای از حمام قرار بگیرد که امکان پر کردن آن با آب وجود داشته یاشد .  بعضی از وان‌ها امکان نصب دوش را ندارند پس اگر دوست دارید که وان‌تان و دوش حمام در کنار هم باشند، حتما به این موضوع دقت داشته باشید.

شکل و ظاهر وان چگونه باشد؟

یادتان باشد که وان‌های بیضی و گرد، حالت مدرن‌تری دارند اما باید گفت که انتخاب شکل و ظاهر وان سلیقه ای است . وان‌های مستطیلی کمی سنتی تر هستند اما این موارد را هم در ذهن‌ داشته باشید. علاوه بر اینها در انتخاب شکل و ظاهر به لوله‌کشی آب هم دقت کنید و ببینید که آیا گزینه منتخب‌تان می‌تواند با سیستم لوله‌کشی آب منزل‌تان هماهنگ شود یا خیر.

همان‌طور که گفته شد نکات مختلفی درباره خرید وان حمام وجود دارد پس باید دقت زیادی به خرج بدهید. راویس کالا با هدف ارائه بهترین خدمات با در نظر گرفتن سلیقه شما مشتریان عزیز در زمینه وان حمام در خدمتتان می باشد

ما بخشی از خانواده راویس هستیم

اگه دوست داری محصولات فلاش تانک ما رو ببینی این دکمه پایین و لمس کن