شیر روشویی

ادامه شیر روشویی

شیر روشویی

شیر روشویی

اگر در حال عوض کردن دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هستید و یا به هر دلیلی تصمیم گرفتید شیر روشویی جدید بخرید، لازم است که با انواع شیر روشویی که مدل‌های مختلقی دارد از تک پایه گرفته تا دو پایه، سه پایه، پایه بلند، پایه کوتاه، دیواری، فشاری، چشمی، اهرمی، پدالی و لمسی آشنا شوید و مزایا و معایب هر کدام را بدانید؛ برای شناخت تک تک این شیرآلات و آشنایی با بهترین برندهای شیرآلات روشویی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

شیرآلات روشویی از نظر جنس، سبک طراحی، نوع استفاده و همچنین قیمت با هم تفاوت دارند.

ویژگی های بهترین انواع شیر روشویی

پیش از خرید انواع شیر روشویی باید نوع شیرآلاتی که برای سینک مورد نظر شما کاربردی است، مشخص گردد. شیرآلات پایه بلند برای نصب در کنار سینک های روشویی فانتزی و سینک هایی مناسب است که بر روی آنها محلی برای نصب شیرآلات وجود ندارد. در حالی که شیرآلات روشویی رایج برای بسته شدن بر روی سینک های معمول مناسب هستند. ویژگی های بهترین شیرآلات روشویی برای کاربران، بنا به کاربرد مورد نظر و سلیقه شخصی متفاوت است و نیازمند آشنایی با انواع شیرآلات است.

بهترین شیر روشویی ارزان

در صورتی که قصد خرید شیر روشویی ارزان قیمت دارید، حتما سایر فاکتورها مانند کیفیت، طراحی زیبا و گارانتی معتبر را نیز در نظر بگیرید. پایین تر بودن قیمت شیر آلات ارزان می تواند صرفاً به دلیل وزن کمتر و فرایند تولید ساده تر باشد و لزوماً نشان دهنده کیفیت پایین نیست. به عبارت دیگر، شیرآلات ارزان لزوماً کیفیت پایینی ندارند و ممکن است صرفاً وزن پایین تری داشته باشند. مهم ترین عامل تعیین کننده کیفیت شیرآلات، جنس آنهاست. شمش برنج استاندارد (با زیر 2.5 درصد سرب، 58 تا 60 درصد مس، روی و ناخالصی های مجاز) مناسب ترین ماده اولیه برای تولید شیرآلات است که می تواند در تولید شیرآلات ارزان و لوکس به کار رود.

اگر سوالی در زمینه راهنمای خرید شیرآلات استاندارد دارید، در بخش کامنت با ما در میان بگذارید. حتماً توسط کارشناسان متخصص شیرآلات راویس، بررسی و به این مقاله اضافه می شود.

ما بخشی از خانواده راویس هستیم

اگه دوست داری محصولات فلاش تانک ما رو ببینی این دکمه پایین و لمس کن