شیر حمام

ادامه شیر حمام

شیر حمام

شیر حمام

خوشبختانه امروزه ترکیب شدن فناوری با تکنولوژی ساخت باعث شده تا شاهد مدل های متنوعی از این ابزار ساده در بازار باشیم. اما چه بهتر که این وسایل را با بررسی انواع ویژگی های آن متناسب با خانه خود انتخاب کنید. در این مقاله اطلاعات مفید و جامعی را درباره ی خرید شیر حمام گردآوری کرده ایم که با مطالعه ی آن میتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

درست است که شیرآلات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و کیفیت آنها نیز برروی قیمت تاثیرگذار است اما؛ یک شیر ارزان حمام هم میتواند جذاب و با کیفیت باشد.

انتخاب شیرآلات حمام بر اساس جنس و ضخامت آبکاری

امروزه دوش ها از متریال های مختلفی نظیر پلاستیک، استیل، آلومینیوم، مس و آلیاژهای برنج  و کروم ساخته تولید و روانه ی بازار میشوند. دوش هایی که از آلیاژهای صیقلی مانند استیل ساخته می شوند، محبوبیت بیشتری دارند به این دلیل که راحت تر تمیز میشوند. اما مدل های مات مثل برنز و برنج چون نمای کدری دارند تمیز کردن آنها سخت است و در انتخاب شوینده مناسب نیز باید احتیاط کرد. خصوصیت دیگری که وابسته به جنس دوش است دوام و استحکام آن است. مثلا، دوش های استیل مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند. و در مقابل دوش های پلاستیکی مقاومت مکانیکی پایینی دارند و ظاهر چندان زیبایی ندارند.

انتخاب دوش حمام بر اساس سر دوش

از انواع سردوش میتوان به مسطح یا برجسته، مربع، مستطیل یا دایره ای اشاره نمود. همچنین ممکن است طراحی های جالب و فانتزی به شکل قیف پهن و یا گل نیز داشته باشند. معمولا اشکال فانتزی از نوع دوش های خارجی با قیمت بالا هستند. انواع دوش های ذکر شده همان کارایی دوش های معمولی را دارند و اولین تفاوت شان این است که میتوان آنها را با سبک دکوراسیون های مختلف ست کرد. دومین تفاوت و قابلیت دیگر سردوش، امکان تنظیم الگوی پاشش آب است که برای آن اهرم کوچکی در سر دوش تعبیه شده است. با چرخش این اهرم الگوی پاشش آب به صورت پراکنده و یا متمرکز تغییر میکند که در این صورت میتوان فشار آب را در هنگام شستشو با آن تنظیم نمود.

خرید دوش حمام کار دشواری نیست، چرا که با در نظر گرفتن بودجه ای که دارید و کاربردی که از شیرآلات حمام خواهید داشت، میتوانید به راحتی تشخیص دهید که کدام نوع شیرآلات و دوش مناسب شماست و در نهایت از بین مدل های مختلف میتوانید دوش مناسب را انتخاب نمایید.

ما بخشی از خانواده راویس هستیم

اگه دوست داری محصولات فلاش تانک ما رو ببینی این دکمه پایین و لمس کن