شیر حمام

ادامه شیر توالت

شیر توالت

شیر توالت

 شیر توالت در زیبایی و دکوراسیون حمام و دستشویی تاثیر بسیاری دارد. معمولاً اغلب افراد در انتخاب شیر توالت بیشتر به ظاهر و قیمت آن توجه می کنند. در صورتی که باید بگوییم گارانتی و خدمات پس از فروش حتی از ظاهر و قیمت هم مهمتر است.

 

اولین قدم در انتخاب شیرآلات توجه به نوع شیر یعنی اهرمی یا کلاسیک بودن آن است. شیرآلات اهرمی به علت داشتن مزایای خاص نسبت به شیرآلات کلاسیک، انتخاب مناسب تری برای سرویس بهداشتی هستند. زیرا در دراز مدت و استفاده طولانی مشکل چکه کردن آب و یا هرز رفتن واشر را پیدا نخواهند کرد.

قیمت شیرآلات

قیمت شیر توالت ارزان: همانطور که گفته شد ارزان بودن قیمت در هنگام خرید شیرآلات توالت معیار مناسبی نیست. یک شیر بادوام از استانداردهای لازم برخوردار بوده و همراه آن گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می شود. شیرآلات ارزان اغلب فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و همچنین دوام مطلوبی به لحاظ رنگ روکش نخواهند داشت. استفاده از قطعات بی کیفیت نیز در آینده نزدیک شمارا مجبور به صرف هزینه مجدد می کند.

قیمت شیر توالت معمولی: به لحاظ قیمت شیرآلات معمولی مابین انواع ارزان و لوکس قرار می گیرد. به لحاظ وزنی نیز همین شرایط را خواهند داشت. زیرا یکی از مشخصات شیرآلات باکیفیت وزن آنها است. استفاده از آلیاژ های بادوام به معنای سنگین تر شدن وزن شیرآلات است.

رنگ شیر توالت

استفاده از رنگ های متنوع در شیرآلات در فضاسازی و بعد بخشیدن به محیط تاثیر بسزایی دارد. امروزه از آبکاری های آنتیک مانند مسی و سفید بر روی شیرآلات استفاده می شود. همچنین آبکاری هایی مانند کروم، استیل یا سفید و طلایی با تمامی رنگ ها هماهنگ هستند که می‌توان در انتخاب انواع دکوراسیون از آنها استفاده کرد. برای انتخاب رنگ بهتر است آن را متناسب با سبک کلی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. شیرآلات سفید، مشکی، کروم و مسی برای دکوراسیون های مدرن و انواع طلایی و ترکیبی برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب است

شیر توالت در انواع مختلف و با قیمت های متفاوتی تولید می شود. همانطور که گفته شد در انتخاب نوع مناسب آنها باید به مواردی توجه کنید. ممکن است که شیر توالت ارزان قیمت انتخاب مناسبی نباشد و بعد از خریداری آنها هزینه تعمیر و نگهداری بیشتر از قیمت اصلی شیر باشد. بنابراین توصیه می شود که سعی کنید شیر توالت را با کیفیت و در محدوده قیمتی مناسب خریداری کنید.

ما بخشی از خانواده راویس هستیم

اگه دوست داری محصولات فلاش تانک ما رو ببینی این دکمه پایین و لمس کن