شیر روشویی

اگر در حال عوض کردن دکوراسیون سرویس بهداشتی خود هستید و یا به هر دلیلی تصمیم گرفتید شیر روشویی جدید بخرید، لازم است که با انواع شیر روشویی که مدل‌های مختلقی دارد از تک پایه گرفته تا دو پایه، سه پایه، پایه بلند، پایه کوتاه، دیواری، فشاری، چشمی، اهرمی، پدالی و لمسی آشنا شوید و مزایا و معایب هر کدام را بدانید؛ برای شناخت تک تک این شیرآلات و آشنایی با بهترین برندهای شیرآلات روشویی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

شیر ظرفشویی

البته برای انتخاب بهترین مدل شیر ظرفشویی باید به تناسب دکوراسیون آشپزخانه خود نیز دقت کنید. به عنوان مثال شما نمی توانید یک شیر سنگین را روی یک سینک ظرفشویی سبک و ارزان قیمت نصب کنید. چون حتی ممکن است باعث آسیب جدی به سینک ظرفشویی شما شود.

شیر حمام

خوشبختانه امروزه ترکیب شدن فناوری با تکنولوژی ساخت باعث شده تا شاهد مدل های متنوعی از این ابزار ساده در بازار باشیم. اما چه بهتر که این وسایل را با بررسی انواع ویژگی های آن متناسب با خانه خود انتخاب کنید. در این مقاله اطلاعات مفید و جامعی را درباره ی خرید شیر حمام گردآوری کرده ایم که با مطالعه ی آن میتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

شیر توالت

 شیر توالت در زیبایی و دکوراسیون حمام و دستشویی تاثیر بسیاری دارد. معمولاً اغلب افراد در انتخاب شیر توالت بیشتر به ظاهر و قیمت آن توجه می کنند. در صورتی که باید بگوییم گارانتی و خدمات پس از فروش حتی از ظاهر و قیمت هم مهمتر است.