راویس کالا

22

سینک های آشپزخانه

آشپزخانه، قلب هر خانه است
کیفیت بالا و طراحی خاص سینک  زندگی مردم را در سطح بالاتری قرار می دهد، ما هدف و مسیر خود را همه آشپزخانه های این سرزمین و البته قلب همه شما قراداده ایم

سینک های استیل

یکی از رایج ترین سینک ها استیل می باشد. سینک ظرفشویی که از استیل ساخته شده، از محبوبیت بیشتری در بازار برخوردار است. استیل سینک های خود را با استفاده از مواد مرغوب و کیفیت بسیار بالا تولید می کند. و این اطمینان را برای مصرف کننده به وجود می آورد، که سال های طولانی بدون دغدغه از آن استفاده کند.

سینک های شیشه ای

یکی از سینک هایی که با طراحی جدید و متریال متفاوت به بازار عرضه شده سنگ های شیشه ای است. این سینک با استفاده از شیشه سکوریت نشکن ساخته می شود. و معمولا لگن به کار رفته در آن استیل است. سینک شیشه ای نمایی متفاوت دارد، و ظرافت و زیبایی بیشتری را در محيط ایجاد می کند. البته بهتر از در فضاهایی استفاده شود که کاربری آن پرتراکم نباشد

سینک های گرانیتی

سینک‌های گرانیتی عمدتا از هفتاد تا هشتاد درصد گرانیت و بیست تا سی درصد مواد اکرلیک یا رزین ساخته می‌شوند، اما این جمله ساده هزاران پیچیدگی و نکته در دل خود دارد.

بهترین محصولات نزد ماست

کیفیت بالای محصولات ما سبب شده که بتوانیم بیش از 5 سال در کنار شما و در آشپزخانه های شما حضور داشته باشیم . محصولاتی بادوام و دوستدار محیط زیست . ما در طی این سالها دائما در حال آزمایش و ارتقاء کیفیت هستیم و همواره از خود می پرسیم که چگونه می توانیم محصولاتی بهتر برای شما تولید کنیم و این پرسش در تمام مراحل و فرایند تولیدات ما منعکس شده است.

تاریخچه

تاریخچه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و…
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

بیشتر بدانید خدمات پس از فروش ما همچنان پس از فروش درکنار شما هستیمکافیست با ما در ارتباط باشید ما…
کاتولوگ

کاتولوگ

بیشتر بدانید مجموعه کاتالوگ ها خانواده هر محصول در کاتالوگی جداگانه برای شما نمایش داده شده استکافیست کاتالوگ مورد نظر…