رو شویی

ادامه روشویی

روشویی

روشویی

یکی از مهم ترین ارکان در فضای سرویس بهداشتی روشویی است و امروزه سینک های روشویی در انواع مدل های متنوع تولید می شوند و شما می توانید از بین این مدل ها، سینک روشویی با طراحی شیک و زیبایی را انتخاب کنید و جذابیت دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل تان را تکمیل کنید. 

روشویی ها در انواع مدل های روشویی سنگی و فلزی و کلاسیک و شیشه ای و چوبی موجود هستند و در برخی مواقع نیز از ترکیب دو متریال برای ساخت روشویی استفاده می شود که انتخاب نوع مصالح روشویی سلیقه ای است و بهتر است روشویی را برای فضای سرویس بهداشتی انتخاب کنید که در ساخت آن از متریال های با کیفیت استفاده شده است.

یکی از پارامترهای مهم در هر سرویس بهداشتی روشویی است.

سلیقه و خاص بودن شما!

سینک های روشویی در انواع مدل های مختلف روشویی کابینتی و روشویی بدون کابینت طراحی می شوند که انتخاب هر یک از این مدل ها به میزان بودجه و سلیقه شخصی شما بستگی دارد و اگر تمایل دارید از شلوغ شدن فضای سرویس بهداشتی بکاهید بهتر است از مدل روشویی کابینتی استفاده نمایید. در ادامه توجه شما همراهان عزیز و گرامی را به چند مدل سینک روشویی مدرن جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

سینک های روشویی با طراحی جدید و زیبا

اگر تمایل دارید دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی منزل تان شیک و کاربردی به نظر برسد و علاوه بر این تغییرات مثبتی را در فضای سرویس بهداشتی و حمام ایجاد کنید بهتر است در انتخاب طرح و رنگ سینک روشویی حساسیت لازم را به خرج دهید.
سینک های روشویی طرح های متنوعی دارند و شما می توانید طرح و رنگ آن ها را با توجه به ابعاد سرویس بهداشتی و طرح و رنگ سایر مصالح به کار برده شده در فضای سرویس بهداشتی انتخاب نمایید.
اگر فضای سرویس بهداشتی کوچک است می توانید از روشویی دیواری و روشویی کابینتی و روشویی با شکل هندسی مستطیل یا مربع استفاده کنید.

غالباً یکی از اولین چیزهایی که هنگام ورود به سرویس بهداشتی یا حمام توجه ما را به خود جلب می‌کند روشویی است. ایده‌های مختلفی برای داشتن یک روشویی مدرن وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند.

ما بخشی از خانواده راویس هستیم

اگه دوست داری محصولات فلاش تانک ما رو ببینی این دکمه پایین و لمس کن