راویس کالا کجاست؟

فروشگاه راویس کالا واقع در بندرعباس،خیابان پاسداران پشت اداره دخانیات کوچه سحر

چرا راویس کالا ؟

از انتخاب محصولات ما مطمئن باشید کیفیت عالی و بالای محصولات ما باعث شده است که بیش از 5 سال یکی از مهم ترین عوامل موفقیت ما به حساب بیاید. محصولات با دوام ،مقاوم دوستدار محیط زیست. ما دائما در حال آزمایش و ارتقاء کیفیت محصولاتمان هستیم و همواره از خود می پرسیم که چگونه می توانیم محصولات بهتری داشته باشیم و این پرسش در تمام مراحل و فرایند تولیدات ما منعکس شده است.

مزایای خرید اینترنتی محصولات راویس کالا

پرداخت وجه درب منزل

شما می توانید مبلغ فاکتور را بعد از تحویل کالا درب منزل پرداخت نمایید. (ویژه مشتریان استان هرمزگان)

مشاوره قبل از خرید

پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

09173692841

ارسال آنی و رایگان

سفارش های آنلاین خود را بصورت آنی و رایگان دریافت کنید.

نصب و گارانتی محصولات

جهت نصب و گارانتی محصولات خود، با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید. 09173692841

خدمات پس از فروش راویس کالا

مهم ترین عامل در اطمینان از خرید و کیفیت یک محصول ، گارانتی و خدمات پس از فروش آن می باشد . بر اساس یکی از جدید ترین قوانین تصویب شده ی سازمان حمایت از مشتریان و مصرف کنندگان ،کلیه تولید کننده گان متعهد به ارائه گارانتی با حداقل ۱۸ ماه اعتبار هستند . شرکت محبوب و نام آشنای بیمکث نیز جهت احترام به حقوق مشتریان خود و افزایش هر چه بیشتر اطمینان خاطر آن ها از خرید محصولات بیمکث ، گارانتی و خدمات پس از فروش انواع این محصول را با اعتبار 25 ماهه ارائه می نماید .

واحد خدمات پس از فروش بیمکث در راستای جلب رضایت مصرف کنندگان و مشتریان خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین استانداردها نموده است.

 

تماس با واحد خدمات پس از فروش راویس کالا

جهت استفاده از خدمات پس از فروش راویس و هر گونه انتقادات ، پیشنهادات و  شکایات کافیست با شماره تلفن جهت استفاده از خدمات پس از فروش راویس کالا و هر گونه انتقادات ، پیشنهادات و  شکایات کافیست با شماره تلفن  09171698927 تماس حاصل نمایید و یا جهت نصب و بهره مندی از خدمات گارانتی محصولات راویس شماره سریال درج شده بر روی محصول خریداری شده خود را به شماره سامانه  09171698927پیامک نمایید. بدیهی است درغیر اینصورت محصول شما فاقد گارانتی خواهد شد. تماس حاصل نمایید و یا جهت نصب و بهره مندی از خدمات گارانتی محصولات راویس کالا شماره سریال درج شده بر روی محصول خریداری شده خود را به شماره سامانه  09171698927پیامک نمایید. بدیهی است درغیر اینصورت محصول شما فاقد گارانتی خواهد شد.

بهترین ها را انتخاب کنید

به سایت ما بپیوندید و از امروز شروع به خریدن مورد نیازترین محصولاتتان کنید.  مطمئن باشیدکه محصولات ما بهترین و با کیفیت ترین هستند و همه کار ها شرکتی و پر تنوع هستند.

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 9 شب
پنجشنبه از 9 صبح الی 6 بعد از ظهر

ما اینجاییم

https://raviskala.com/
Phone:09173692841
ایمیل: ravisakala.ir@gmail.com