فلاش تانک تو کار

ادامه فلاش تانک تو کار

فلاش تانک تو کار

 

با توجه به شیوه زندگی در این دوران یکی از دغدغه های روزمره افراد کمبود فضای کافی برای زندگی می باشد و همواره به دنبال بهره گیری از نوآوری های روز دنیا برای استفاده بهینه از فضای در دسترس در منزل های خود بوده اند؛ از اتصال تلویزیون به دیوار گرفته تا استفاده از لپتاپ های بسیار باریک به جای استفاده از سیستم های کامپیوتر خانگی همه و همه در راستای استفاده بهتر از فضای موجود بوده است.

فلاش تانک های توکار بر خلاف نسل قدیم فلاش تانک ها یعنی فلاش تانک های روکار با قرارگیری درون دیوار سرویس بهداشتی شما با اشغال کردن کمترین فضای ممکن امکان استفاده بهینه از فضای موجود را فراهم می آورد.

در دنیای طراحی مدرن، مینیمالیسم طرفداران زیادی پیدا کرده است و این امر سبب محبوبیت روزافزون فلاش تانک های توکار شده است. پنهان کردن تمامی لوله کشی ها درون دیوار یک راه حل هوشمندانه برای این کار است که با هزینه ای کم قابل دستیابی است.

بر پایه مد روز، کارا و مقرون به صرفه!

بر پایه مد روز، کارا و مقرون به صرفه!

فلاش تانک های توکار قابلیت استفاده در طراحی سرویس بهداشتی ها در هرجایی از هتل های 5 ستاره گرفته تا سرویس های بهداشتی بین راهی را دارد.

ممکن است فکر کنید قرارگیری فلاش تانک های توکار به آسانی فلاش تانک های روکار نخواهد بود اما هست!

فلاش تانک ایران با ارائه فلاش تانک های توکار در دو سایز مختلف در مدل های infinity و smart space متناسب با فضای سرویس بهداشتی شما قابل نصب می باشد.

ویژگی های فلاش تانک توکار

حال به بررسی بعضی از ویژگی های فلاش تانک های توکار می پردازیم. در این زمینه نوآورانه، سطح عملکرد فلاش تانک ها با ارائه فلاش تانک های توکار ارتقا یافت.

📌تخلیه دو زمانه

با توجه به اهمیت حفظ منابع طبیعی در سرتاسر دنیا قابلیت تخلیه دو زمانه در فلاش تانک های توکار تبدیل به یکی از مهم ترین الزامات فلاش تانک های توکار شده است.

📌صرفه جویی در مصرف آب

    همانطور که اشاره شد با تلکنولوژی های جدید تخلیه در فلاش تانک های توکار در حفظ منابع آبی کشور سهیم شده ایم.

📌کاهش صدا

 با توجه به قرارگیری فلاش تانک توکار درون دیوار یکی از مزیت های فلاش تانک های توکار کاهش صدای حاصل از تخلیه می باشد.

همچنین با استفاده از عایق صدا درون دیوار می توانید فلاش تانک های توکار کم صدای خود را به فلاش تانک های توکار کاملا بی صدا تبدیل کنید.

 

انواع فلاش تانک بسیار متنوعی وجود دارد. با این حال تمامی آن‌ها به هر شکلی که باشند، وسیله ای ضروری و کاربردی جهت انجام عمل سیفون و تخلیه در توالت‌های زمینی و ایرانی می‌باشد.

ما بخشی از خانواده راویس هستیم

اگه دوست داری محصولات فلاش تانک ما رو ببینی این دکمه پایین و لمس کن