فلاش تانک رو کار

ادامه فلاش تانک رو کار

فلاش تانک رو کار

فلاش تانک رو کار چیست؟

این مدل متداولترین و ساده ترین نوع فلاش تانک است. که در آن مخزن بر روی دیوار نصب شده و لوله‌ای جهت انتقال آب از مخزن به کاسه‌ی توالت وجود دارد. یکی از مهترین مزیت‌های این نوع از فلاش تانک ها در دسترس بودن آن برای سرویس و تعمیرات است. تعویض آسان و تعمیر راحت و بی نیازی از بنایی، بزرگترین حسن مدل‌های روکار است. از سوی دیگر اشغال فضا و در دید بودن مخزن را می‌توان نقطه‌ی ضعف انواع فلاش تانک روکار دانست.

البته امروزه با طراحی ظاهری زیبا فلاش تانک‌های روکار بسیار زیبایی تولید شده اند که خود بر زیبایی بصری محیط حمام و دستشویی می‌افزایند.

فلاش تانک های دو زمانه

علت اصلی تولید و ساختار دو زمانه بودن، صرفه جویی در مصرف آب است. این مدل‌ها امکان عمل سیفون کردن با حجم آب کم و حجم کامل آب مخزن را فراهم می‌کنند. برخی مدل‌های دوگانه یا  دو زمانه دارای دو قسمت مجزا در مخزن آب می‌باشند و برخی دیگر با وجود مخزن یک پارچه از طریق مکانیزم تخلیه و رها سازی آب، حجم آب سیفون را تعیین و تنظیم می‌کنند.

انواع فلاش تانک جت اسلیم و باریک

فلاش تانک  های جات اسلیم در واقع از یک مخزن یا منبع باریک و با ارتفاع ساخته می‌شوند. این محصولات با توجه به پهنای بسیار کم، ظاهری بسیار مناسب در سرویس بهداشتی داشته و فضایی را اشغال نمی‌کنند. مزیت دیگر نسل فلاش تانک‌های جت اسلیم صرفه جویی در مصرف آب است. شکل مخزن و مکانیزم تخلیه سبب سرعت جریان آب و شستشوی و تخلیه مناسب با حجم آب کمتر می‌گردد. فلاش تانک کاسپین یکی از متداولترین و باکیفیت ترین فلاش تانک های شرکت ایمن آب از انواع جت اسلیم است. مدل کاسپین با سرعت تمام‌تخلیه و نیم تخلیه ۲ لیتر بر ثانیه از توان بالایی برخوردار است. این سرعت جریان آب امکان استفاده از نیم تخلیه ۳ لیتری به جای تمام تخلیه ۸ لیتری در فلاش تانک کاسپین را در بسیاری از مواقع ممکن می‌کند. که نقش بسزایی در صرفه جویی در مصرف آب دارد.

انواع فلاش تانک بسیار متنوعی وجود دارد. با این حال تمامی آن‌ها به هر شکلی که باشند، وسیله ای ضروری و کاربردی جهت انجام عمل سیفون و تخلیه در توالت‌های زمینی و ایرانی می‌باشد.

ما بخشی از خانواده راویس هستیم

اگه دوست داری محصولات فلاش تانک ما رو ببینی این دکمه پایین و لمس کن